ApdrošināšanaS VEIDI juridiskĀM personĀM

Konsultēsim un risināsim Tava uzņēmuma apdrošināšanas jautājumus! 
Kasko un Octa

Pasargā sava uzņēmuma autotransportu no neparedzētiem finansiāliem zaudējumiem, gadījumā, ja darbinieks nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to.NEKUSTAMAIS Īpašums

Komercīpašuma, kravas, būvniecības vai speciālās tehnikas apdrošināšana. Izvairies no neparedzētiem apstākļiem, kas var izraisīt zudumus, bojājumus vai īpašuma bojāeju.


CIVILTIESISKĀ ATBILDĪBA

Profesionālā un vispārējā civiltiesiskā atbildības apdrošināšana. Nodrošini savu uzņēmumu no trešo personu kaitējumiem un no tā izrietošiem finansiāliem zaudējumiem.


Veselība

Tavu darbinieku aizsardzība pret neparedzētiem medicīnas izdevumiem, pēkšņu un negaidītu veselības problēmu gadījumos.

Veicam arī valsts un pašvaldību iestāžu konsultēšanu darbinieku veselības apdrošināšanās iepirkumos. Tehniskas specifikācijas sagatavošana, vērtēšanas kritēriju noteikšana, ar mērķi iegādāties labāko apdrošināšanas polisi.


NelaimeS GADĪJUMI

Darbinieku nelaimes gadījumu apdrošināšana izmaksā darbiniekiem kompensāciju, piemēram, ja darbinieks, darbā vai ārpus tās, gūst traumu.


ceļojumi

Komandējumi ir daļa no uzņēmuma ikdienas. Pasargā darbiniekus no pēkšņas saslimšanas, nelaimes gadījuma, aizkavēta lidojuma, nozudušas bagāžas vai kāda cita negadījuma izdevumiem.

''BROKERA PAKALPOJUMI IR BEZMAKSAS, APDROŠINĀŠANAS KOMISIJU APMAKSĀ APDROŠINĀTĀJS, SASKAŅĀ AR SAVSTARPĒJI NOSLĒGTU LĪGUMU AR BROKERI. ATVIEGLO SAVU IKDIENU - IZVĒLIES AVL FINANCE!''